Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemřel Roman Stuchlík

Vážení kolegové veteránisté, vážení přátelé,

bohužel máme pro Vás smutnou zprávu – v úterý 18. 2. 2020 krátce po poledni zemřel ve svém domě na Slezské Ostravě náš kolega veteránista a kamarád pan Roman Stuchlík, kterého nejspíše znáte pod přezdívkou „Hardy“ nebo „Hraboštraboš“. Před koncem loňského roku oslavil 40. narozeniny. Znali jsme se s ním zhruba deset let a byl častým účastníkem veteránských srazů, různých jízd a také akcí pořádaných Trabant a Wartburg kluby a dalšími veterán kluby po celém kraji. V minulosti jezdíval na akce různými auty, nejčastěji to byly Aero 500 „cilliling“, Škoda Felicia, Wartburg 311, Wartburg 353, Trabant 601, Škoda 130 Rapid, Škoda 120, atd. Zanechal po sobě na tomto světě mladou ženu a dvě malé děti. Chceme jim vyjádřit co nejhlubší upřímnou soustrast.

Romane, už je konec tvého slzavého příběhu. Žil jsi krátce, ale o to prudčeji a rychleji. Budeš nám na akcích chybět, bývala s tebou velká legrace. Přejeme ti „tam nahoře“ na nekonečných nebeských cestách mnoho dlouhých jízd bez konce. Budeme na Tebe vzpomínat v pokoji a v dobrém, to méně dobré a bolestné odplyne do dáli.

 

Za výbor Old Fiat Clubu

Mgr. et Mgr. Jiřina a Jaromír Poláškovi

 

Jan 5.28.29: „Nedivte se tomu, neboť přichází hodina, kdy všichni v hrobech uslyší jeho hlas a vyjdou; ti, kdo činili dobré, vstanou k životu, a ti, kdo činili zlé, vstanou k odsouzení.“